O nas

 

 

Nasza Misja

Wierzymy, że każdy kto chce, może spełnić swoje marzenia. Czasami tylko potrzeba trochę więcej czasu, aby je zrealizować lub pomocy osób trzecich. Jeśli marzysz o zbudowaniu prywatnej sauny ale nie wiesz od czego zacząć, to tutaj znajdziesz wszystkie informacje jakie Ci są potrzebne do rozpoczęcia budowy. 

 

Nasza Historia

Cześć, nazywam się Wojtek Kumik. Historia Home Made Sauna rozpoczęła się w  połowie 2020, gdy moi rodzice poprosili mnie o zaprojektowanie sauny ogrodowej. Jako architekt który lubi małe projekty, z chęcią podjąłem się wyzwania. Kilka miesięcy później powstał pierwszy projekt - Sauna Tuula. W kwietniu 2021, gdy tylko zrobiło się cieplej, wspólnie z moim ojcem zaczęliśmy budowę.

 

 

Projektowanie i budowa sauny dała mi wielką satysfakcję. Gdy podzieliłem się zdjęciami i projektem ze społecznością osób budujących sauny, projekt Tuula spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Tak powstał pomysł, żeby zacząć tworzyć projekty saun ogrodowych. Dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi.

 

 

 

Wojciech Kumik

Architekt, motocyklista, pasjonat jazdy na rowerze. Najlepiej się czuje projektując architekturę w małej skali. Pierwszą saunę zaprojektował dla rodziców - saunę Tuula. W Home Made Sauna Wojtek zajmuje się projektowaniem i wizualizacją projektów, kontaktem z klientami, pisze również artykuły.

 

Iwona Wiśniewska

Specjalistka od IT, miłośniczka natury, włoskiej kuchni i croissantów. W Home Made Sauna zajmuje się stroną internetową, marketingiem i SEO.

 

Jeśli masz jakieś pytania do nas, śmiało pisz ! :)

 
 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl