FAQ

 

1. Czy budujecie sauny?

Budujemy sauny tylko na specjalne zamówienie. Jeśli chciałbyś / chciałabyś porozmawiać o Twojej wymarzonej saunie, zarezerwuj darmową półgodzinna konsultację podczas której odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

 2. Czy potrzebuję pozwolenie na budowę?

Nie. Do wybudowania sauny zewnętrznej nie potrzeba pozwolenia na budowę. Jest to obiekt rekreacji indywidualnej, można go zbudować na zgłoszenie. Proces zgłoszenia budowy sauny jest opisany w Części Opisowej Projektu Technicznego.

 


 

3. Czy jest możliwość zamówienia projektu indywidualnego?

W przyszłości planujemy rozszerzyć naszą ofertę o nowe projekty, więc polecamy zapisać się na Newsletter, aby nie przegapić nowości. Jeśli jesteś zainteresowany projektem indywidualnym, napisz do nas.

 


 

4. Jaki jest koszt wybudowania sauny Tuula?

Koszt materiałów do wybudowania sauny Tuula wynosi około 30 tyś zł na dzień dzisiejszy (grudzień 2021r). Koszt budowy sauny zależy od tego czy zostaną użyte materiały takie jak w projekcie czy zastosuje się zamienniki, ceny materiałów też róźnią się między sobą w zależności od lokalizacji.

 

 


 

5. Czy w Saunie Tuula można wykorzystać piec na drewno?

Sauna Tuula została zaprojektowana do użycia z piecem elektrycznym. Użycie pieca na drewno w znaczący sposób wpłynie na konstrukcję i na wentylację wewnątrz sauny. Oczywiście można zamontować piec na drewno, ale powinno się to robić z uwagą na wytyczne producenta pieca. Przede wszystkim trzeba zamontować prawidłowo komin i odpowiednio go zaizolować, tak żeby nie stwarzał zagrożenia pożarowego.

 


 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl